Rose McGowan będzie Czerwoną Sonją 0

Robert Rozdriguez będzie producentem nowych przygód rudowłosej mistrzyni miecza

Para z rzeczywistości, Robert Rodriguez i Rose McGowan, będą wspólnie pracować, by przywrócić do kin postać Czerwonej Sonji.

Rodriguez będzie producentem nowych przygód o rudowłosej mistrzyni miecza, którą będzie grać McGowan. Premiera planowana jest na rok 2010.

Kiedy po raz pierwszy do mnie przyszli, pomyślałam, że to zabawne, powiedziała McGowan gazecie USA Today. Mam ciało przystosowane do siedzenia na werandzie i picia napoju alkoholowego o smaku mięty pod parasolem. Nie wiem, czemu zawsze muszę ratować świat.

Rodriguez uważa, że jest idealna do tej roli. Rose jest twarda. Jest bystra, ma skłonność do wybuchowości, jest seksowna, niesamowicie silna i wysportowana, ale ma też bardziej miękką stronę, która zaskoczyłaby jej najbliższych przyjaciół. Ten opis także pasuje do Czerwonej Sonji.

Zdjęcia rozpoczną się w październiku. Długoletni współpracownik Rodrigueza, Douglas Aarniokoski będzie reżyserować.

Rose McGowanRose McGowan

Przypomnijmy, że pierwszy film o tej postaci, na podstawie opowiadań mistrza gatunku, Roberta E. Howarda, powstał w 1985 roku, na fali popularności Conana. Główną rolę wówczas zagrała Brigitte Nielsen, a partnerował jej Arnold Schwarzenegger w roli Kalidora. Reżyserował twórca Conana Niszczyciela, Richard Fleisher.

Poniżej możecie zobaczyć dla porównania, jak wyglądała poprzednia filmowa Czerwona Sonja.

Brigitte Nielsen jako Czerwona SonjaBrigitte Nielsen jako Czerwona Sonja

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Solarie

Żal…
Gdzieś wyczytałam, że Rodriguez chce żeby zamiast Angeliny Jolie, McGowan zagrała Avę Lord w Sin City 2 :/

justangel

Może i Rose nie jest najzdolniejszą aktorką, ale wybaczcie od kiedy to do roli Czerwonej Soni potrzebna jest wybitna aktorka? Co to jest jakaś trudna rola dramatyczna czy co? Toż to kino rozrywkowe i chyba nie należy się spodziewać, że Sonię zagra np. Kate Blanchet ;)

Solarie

To się robi żałosne… Jak tak dalej pójdzie, to niedługo Rodriguez przejmie Wonder Woman i zagra ją McGowan…

MacT

Wykazać to się ona może w supermarkecie wykładając towar:) Naprawdę denerwują mnie takie pseudo aktoreczki. Ani to talentu ani urody. ma tylko trochę sprytu by wiązać się z człowiekiem, który załatwia jej role.

Trophy

Ja tam nic nie mam jej do zarzucenia. Dobrze zagrała w "Grindhouse: Death Proof", ale gorzej w "Planet Terror". Musi się jeszcze dziewczyna postarać. Myślę, że się jeszcze wykaże.

Proszę czekać…