Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zack Snyder już pracuje nad sequelem ''Armii umarłych'' 0

Tegoroczny oczekiwany film Zacka Snydera Armia umarłych okazał się wielkim hitem platformy Netflix, nic więc dziwnego, iż ten hollywoodzki filmowiec już myśli nad kontynuacją produkcji.

na zdjęciu Zack Snyder, film ''Armia umarłych''

Jak donoszą zagraniczne media Snyder już rozpoczął wstępne przygotowania i pracuje nad tym jak miałby wyglądać sequel.

Snyder objęty jest dwuletnią umową z Netflixem w ramach, której powstała właśnie Armia umarłych, a obecnie w trakcie wstępnej produkcji jest Rebel Moon, film science fiction, którego akcja rozgrywać będzie się w odległej galaktycznej kolonii.

Moim celem i wielką nadzieją jest dostarczenie tak wysokiej jakościowo treści jak tylko mogę. I zrobienie tego na gigantyczną skalę. To wielkie projekty i wielkie filmy.

powiedział Snyder

Nad scenariuszem do filmu Armia umarłych 2 pracować będzie Snyder wraz z współscenarzystą oryginalnej produkcji – Shayem Hattenem. Na film będziemy musieli jednak trochę poczekać, bowiem obecnie Snyder zajęty jest produkcją Rebel Moon i z pewnością nie zacznie kręcić sequela, wcześniej niż ten tytuł zostanie ukończony, a zdjęcia do tego filmu rozpocząć mają się dopiero na początku przyszłego roku.

Akcja Armii umarłych rozgrywa się parę lat po inwazji zombie na Las Vegas. Ocalały właściciel kasyna wysyła na miejsce grupę najemników, którzy mają za cel odzyskanie jego pieniędzy.

Co sądzicie o pomyśle powstania sequela?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…