Dwa zwiastuny Kronik Mutantów 0

Pojawiły się zapowiedzi filmu SF Simona Huntera na podstawie papierowej gry RPG

Simon Hunter to młody reżyser z Wielkiej Brytanii. Projekt Kroniki Mutantów to tak naprawdę jego pierwszy większy film napakowany efektami specjalnymi. Budżet nie jest znany, ale mówi się, że ta niskobudżetowa produkcja ma finanse sięgające 20-30 milionów dolarów.

Kroniki MutantówKroniki Mutantów

Scenarzystą jest Philip Eisner, który ma na końcie interesujący film Ukryty Wymiar. Pisząc scenariusz bazował na papierowej grze RPG pod tym samym tytułem.

Obsada jest całkiem niezła. Zobaczymy Thomasa Jane'a, Rona Perlmana, Johna Malkovicha i Devon Aoki. Klimat jest dość ciekawy i mimo niskiego budżetu zwiastuny prezentują się zachęcająco (zwłaszcza zwiastun rosyjski).

Jest XXIII wiek i wszystko wskazuje na to, że ziemia wkrótce będzie wymarłą planetą. O ostatnie, niewielkie już złoża toczą się walki pomiędzy ludźmi a zamieszkującymi pod ziemią Necromutantami. Na czele wojsk staje major Mitch Hunter (Thomas Jane).

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że wizualnie jest to połączenie Kronik Riddicka z Szeregowcem Ryanem. Praktycznie jest to jedna z niewielu produkcji sf w tym roku, więc tym bardziej należy się jej zainteresowanie, chociaż widać, że naprawde może okazać się przyzwoitym filmem.

Premiera na jesień. Zapraszam do oglądania.

Amerykański Teaser

Rosyjski Trailer

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Timothy

uff… już się bałem że "Kroniki mutantów" będzie prequelem "X-mena" (czyli coś takiego jak "Kroniki Sary Connor" dla "Terminatora").

Proszę czekać…