Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Koniec prac na planie ''Mission Impossible 7'' 0

Po licznych problemach w realizacji produkcji Mission Impossible 7 spowodowanych wypadkami na planie oraz pandemią koronawirusa, wreszcie ekipie udało się ukończyć zdjęcia do kolejnej części serii akcji.

na zdjęciu Tom Cruise, film ''Mission: Impossible - Fallout''

Na Twitterze pojawił się wpis opatrzony zdjęciem, na którym widzimy trójkę ludzi z ekipy stojącą przy gigantycznym klapsie filmowym z napisem Mission Complete.

Wiadomość o ukończeniu produkcji pojawiła się kilka dni po tym, jak Paramount Pictures ogłosiło przesunięcie daty premiery siódmego filmu z serii. Ostatnią datą premiery Mission Impossible 7 był 27 maja 2022 roku. Teraz film do kin wejdzie 30 września 2022 roku.

Za reżyserię Mission: Impossible 7 odpowiada Christopher McQuarrie. Z franczyzą tą związany jest od piątej części noszącej tytuł Mission: Impossible – Rogue Nation.

W obsadzie produkcji są Tom Cruise, weteran serii oraz Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Shea Whigham, Pom Klementieff i Esai Morales w roli złoczyńcy Nicholasa Houlta.

Mission Impossible to jedna z najpopularniejszych serii akcji, która zadebiutowała w 1996 roku. Najwyższe recenzje otrzymała szósta część nosząca podtytuł Fallout, która na Rotten Tomatoes utrzymuje ocenę 97%.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

rozkręca się lista ciekawych tytułów, w końcu jest na co czekać. Diuna, Matrix, teraz MI7, w przyszłym roku Godzilla i może coś z MCU. W międzyczasie może gwiezdne wojny coś wypuszczą i zacznie się kręcić. W końcu :)

Proszę czekać…