Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Blade Runner 3" w fazie rozwoju! 2

Musiało minąć wiele lat zanim zdecydowano się na realizację kontynuacji Łowcy androidów. I chociaż Blade Runner 2049 nie był wielkim kasowym sukcesem, co zdobył rzeszę fanów i dzisiaj coraz głośniej mówi się o kontynuacji.

Według źródła Giant Freakin Robot, które w przeszłości miało już kilka sprawdzonych informacji, "Blade Runner 3" jest w fazie rozwoju. Oczywiście produkcja jest aktualnie na bardzo wczesnym etapie realizacji i studio musi podjąć wiele ważnych decyzji. Pomimo tego, że Blade Runner 2049 był finansowym rozczarowaniem, to pod względem audiowizualnym można go określić oszałamiającym widowiskiem. Swoje dorzuciła również utalentowana obsada aktorska z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem na czele oraz reżyserem Denisem Villeneuve'em, który miał jasną wizję i pomysł na film.

Villeneuve pomimo tego, że nie odniósł finansowego sukcesu, nadal cieszy się zaufaniem branży, jeśli chodzi wysokobudżetowe widowiska. Potwierdzeniem tej tezy jest film Diuna, który już niebawem trafi do kin. Oczywiście w przypadku kontynuacji Blade Runnera 2049 fajnie by było, gdyby kanadyjski filmowiec ponownie stanął za kamerą.

Pomimo niezaprzeczalnego kultu jakim darzony jest Łowca androidów, uniwersum nie może pochwalić się zbyt wieloma historiami. Niebawem dojdzie do premiery serii anime Blade Runner: Black Lotus. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek ekspansji tego świata.

Źrodło: Giant Freakin Robot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ana481516

Anime z Blade Runnera? Ciekawie się robi… :)

@ana481516 Zwiastun biednie wyglądał.

@rastamarian To może będzie dobre, bo zazwyczaj jest tak, że jak zwiastun super to sam film średni albo kiepski jest

Proszę czekać…