Nowe zdjęcia z Dragonballa 0

Pokazały się zdjęcia oczekiwanego filmu w japońskim czasopiśmie

Dragonball póki co wzbudza niemałe kontrowersje, głównie w wyborze obsady, która nie zadowala fanów serii.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Dragonball ma trafić do kin 03.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

Jakoś zdjęć nie jest idealna, ponieważ są do skany z czasopisma.

DragonballDragonball

DragonballDragonball

DragonballDragonball

DragonballDragonball

DragonballDragonball

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

fizban 2008-07-08

oj tez sie boje. ten koles … hmm o ile pam eitam goku jak mial niebieeskie ciuchy to byl mały (tzn niski) a gdy podrusł to juz te pomaranczowe ciuszkiz nebieska kosuzlka.ach tez zaczynam sie bc :( a sentyment tez mam :(

marek22 fizban 2008-07-08

SonGoku kiedy był małym chłopcem miał niebieskie ciuchy, był niski i gruby. Ja się jednak bardziej dziwię, że Chow Yum Fat gra Muten Roshiego, przecież Muten Roshi jest stary (ma ponad 100 lat), ma długą brodę, i jest niskiego wzrostu więc kompletnie nie rozumiem dlaczego to właśnie Chow jest obsadzony w tej roli…

elo1337 2008-07-07

to będzie tylko jeden epizod!

Timothy 2008-07-07

nie jestem wielkim fanem Dragon Balla (chodź sentyment mam), to obawiam się obsady i fabuły. szczególnie fabuły. ciekawi mnie, jak streszczą kilkaset odcinków.

ProZak 2008-07-07

co to ma być !!?? to jest Dragon Ball ?? Przecież ci aktorzy nie są nawet podobni do odgrywanych postaci. Spodziewałem się lepszej charakteryzacji. Zaczynam się bać, oj zaczynam.

Darth_Artur 2008-07-07

To chyba jednak nie był dobry pomysł robić film na podstawie Dragon Balla. Nawet jak sie mocno staram to te foty nie kojarzą mi sie z kreskówką…

marek22 Darth_Artur 2008-07-07

W pełni się zgadzam…Myślę, że to może być największa porażka filmowa 2009 roku co mnie trochę smuci bo jestem (może nie wielkim, ale jednak) fanem Dragon Ball-a.

Proszę czekać…