Zwiastuny 4 sezonu Prison Break

Pojawiły się dwa zwiastuny Prison Break. Ostrzegamy, news zawiera spoilery.

Gdy pojawił się pierwszy sezon serialu Prison Break, był on tylko tzw. zapchaj dziurą, czyli serialem, który miał lecieć tylko w przerwie bardziej znanej produkcji. Szybko zdobył popularność, stając się kultowym serialem oglądanym przez miliony widzów. Wówczas popularnością pobił Lost, który od roku święcił tryumfy po doskonałym pierwszym sezonie.

Michael Scofield i Lincoln BurrowsMichael Scofield i Lincoln Burrows

Mimo tego, że recenzje widzów 2 i 3 sezonu były słabsze, to nadal jest to najpopularniejszy serial. Na czym polega ten fenomen?

W Stanach Zjednoczonych 1 września odbędzie się premiera 4 sezonu. Wówczas widzowie zobaczą specjalny dwugodzinny pilot.

SPOILER DLA TYCH, KTÓRZY NIE OGLĄDALI SEZONU 3

Po ucieczce z Sony, Lincoln i Micheal rozpoczynają poszukiwania Firmy. Michael z zemsty za zabicie jego ukochanej Sary, a Lincoln za problemy, których mu przysporzyli. Chcą ją znaleźć i ostatecznie rozstrzygnąć swoje sprawy.

KONIEC SPOILERA

Póki co, producenci nie chcą więcej zdradzić, poza tym, że widzów czeka wiele niespodzianek. Czyżby miał wrócić lepszy klimat, znany chociażby z sezonu 1, gdzie co chwila nas zaskakiwali?

W obsadzie zobaczymy znanych z poprzednich sezonów, Wentwortha Millera, Wade'a Williamsa, Dominica Purcella, Roberta Kneppera, Williama Fichtnera i Amaury'ego Nolasco. Z nowych aktorów na pewno zobaczymy, Jamesa Hiroyuki Liao (zagra hakera współpracującego z braćmi), Sashę Alexander (Zagra rolę Shannon Anderson) i Michaela Rapaporta (W serialu Rapaport zagra rządowego agenta, który ma interesującą ofertę dla Michaela Scofielda i jego brata).

Sam Wentworth Miller powiedział w wywiadzie, że według niego może to być ostatni sezon serii.

Na Polsacie 9 września rozpocznie się emisja 3 sezonu Skazanego na Śmierć.