Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Hit-Monkey'' - pełny zwiastun animowanego serialu Marvela 0

Platforma Hulu opublikowała pełną zapowiedź animowanego serialu dla dorosłych Hit-Monkey. Produkcja ta opiera się na jednej z komiksów Marvela – śnieżnej małpie.

fragment plakatu promującego serial ''Hit-Monkey''

Animacja opowie o losach pewnej japońskiej małpy śnieżnej, która wspomagana przez ducha amerykańskiego zabójcy Bryce’a, wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Staje się słynnym zabójcą zabójców mającym lekki problem z panowaniem nad wściekłością. Przez całą serię będziemy świadkami jak z pozoru słodka małpka uczy się poruszać pomiędzy swoją dobrą naturą, a złymi czynami jakie musi popełniać.

Poniższa zapowiedź ukazuje misję małpy, która tropi ludzi odpowiedzialnych za rzeź jej plemienia. Widzimy także specyficzną i zabawną relację jaka połączyła małpę i ducha Bryce’a.

Serial składa się z 10 odcinków. Odpowiadają za niego Josh Gordon i Will Speck. W głosowej obsadzie animacji znajdują się Fred Tatasciore jako Monkey, Jason Sudeikis jako Bryce, George Takei jako Shinji, Olivia Munn jako Akiko, Ally Maki jako Haruka i Nobi Nakanishi jako Ito. Postać Hit-Monkey stworzona została przez Daniela Way’a i Dalibora Talajić’a.

Hit-Monkey to czwarty projekt Marvela jaki powstał dla platformy Hulu. Wcześniejsze komiksowe produkcje to RunawaysHelstrom i M.O.D.O.K. 

Premiera serialu 17 listopada 2021 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…