Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Koniec prac na planie dramatu ''Babylon'' 0

Po ponad trzech miesiącach prac na planie w Kalifornii ukończona została produkcja dramatu Babylon, za reżyserię którego odpowiada Damien Chazelle. Ma on na swoim koncie już kilka wybitnych dzieł, w tym La La Land i Pierwszy człowiek.

na zdjęciu Brad Pitt, film ''Pewnego razu... w Hollywood''

Informację o ukończeniu prac na planie opublikował w mediach społecznościowych Bryan Mendoza, jeden z członków ekipy filmowej. Swój wpis opatrzył zdjęciem klapsu filmowego. Według niego praca nad tym projektem, była dla niego najtrudniejszą z jego dotychczasowych produkcji.

Osadzony w późnych latach dwudziestych Babylon, przedstawia okres podczas przejścia przemysłu filmowego z filmów niemych na dźwiękowe. Historia prezentuje wzloty i upadki wielu hollywoodzkich gwiazd znanych z historii kina.

Premiera filmu Babylon pierwotnie odbyć miała się w 2021 roku. Jednak trwająca pandemia skutecznie opóźniła produkcję. Obecnie film wejść do kin ma 25 grudnia 2022 roku. Babylon otrzymał kategorię R.

Obsada filmu prezentuje się iście gwiazdorsko. Swoje angaże otrzymali Margot Robbie, Brad Pitt, Olivia Wilde, Tobey Maguire, Spike Jonze, Jean Smart, Samara Weaving, Max Minghella, Katherine Waterston, Flea, Phoebe Tonkin, Rory Scovel, Lukas Haas, Eric Roberts i Li Jun Li jako Anna May Wong.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…