Zwiastun filmu Max Payne! 0

Pojawiła się pierwsza zapowiedź i kilka zdjęć z ekranizacji kultowej gry komputerowej

Max PayneMax Payne

Po zamieszaniu przy wypuszczeniu na świat zwiastuna przez polskiego dystrybutora pojawił się oficjalny Amerykański trailer. Różni się tylko paroma scenami, zatem zapraszam do oglądania.

Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez maniakalnego mordercę. Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez Nowojorską Policję oraz tajemniczą korporacje. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Tak po skrócie wygląda fabuła filmu, na podstawie kultowej gry pod tym samym tytułem. Z obrazami związanymi z grami było różnie, a przeważnie źle przez mistrza gatunku, Uwe Bolla. Reżyserem jest ktoś znacznie lepszy, a nazywa się John Moore. Człowiek znany chociażby z takich obrazów jak Za linią wroga i Lot Feniksa. Obsada jest dość ciekawa. Zagrają, Mark Wahlberg jako Max Payne, Beau Bridges, Mila Kunis, Ludacris, Donal Logue i Chris O'Donnell jako Jason Colvin.

Jednak to nie obsada, czy reżyser mówią mi, że ten projekt jest ciekawy. Robi to zwiastun. Grając w grę, widzę, że twórcy wnikliwie się z nią zapoznali. Według mnie czuć w niej ten klimat, a niektóre sceny jakby żywcem z niej wyjęte. Także głos w tle Marka Wahlberga dobrze się komponuje, jak to przyzwyczajeni byliśmy grając w grę.

Oceńcie sami. Premiera w Stanach 17 października 2008. W Polsce zobaczymy go tydzień później, bo 24 października.

Zapraszam do oglądania. Plakat jest fanowską produkcją.

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

koVal 2008-07-15

Przeszedłem grę i muszę powiedzieć że Max to bardziej gośc w typie Wolverine’a i dlatego bardziej w tej roli widziałbym Hugh Jackmana, ale Wahlberg swoje na pewno zrobi. Fajna, klimatyczna scenka z tym demonem/aniołem śmierci (?).

Trophy 2008-07-13

Zdjęcia całkiem podtrzymują klimat gry, tylko jakoś nie pasuje mi do nich twarz Marka. ;) Ale i tak lubię tego aktora i obejrzę "Maxa". Przynajmniej wybrali do tej roli jakiegoś typowego twardziela. :-)

Adam_Siennica 2008-07-10

Gra jest kultowa, a czy film będzie?

No cóż, zwiastun zwiastunem, ale przekonamy się w kinie :) Liczę, że zachowa klimat, który pamiętam z gry i w sumie który widzę w zwiastunie :)

mikkon 2008-07-10

na litość boską, nie ten aktor! Mark Wahlberg kompletnie nie pasuje do tej roli. Przynajmniej dla mnie.

ges28 2008-07-10

Gra to klasyka czy film taki będzie??:)

Proszę czekać…