Zwiastun filmu Max Payne!

Pojawiła się pierwsza zapowiedź i kilka zdjęć z ekranizacji kultowej gry komputerowej

Max PayneMax Payne

Po zamieszaniu przy wypuszczeniu na świat zwiastuna przez polskiego dystrybutora pojawił się oficjalny Amerykański trailer. Różni się tylko paroma scenami, zatem zapraszam do oglądania.

Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez maniakalnego mordercę. Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez Nowojorską Policję oraz tajemniczą korporacje. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Tak po skrócie wygląda fabuła filmu, na podstawie kultowej gry pod tym samym tytułem. Z obrazami związanymi z grami było różnie, a przeważnie źle przez mistrza gatunku, Uwe Bolla. Reżyserem jest ktoś znacznie lepszy, a nazywa się John Moore. Człowiek znany chociażby z takich obrazów jak Za linią wroga i Lot Feniksa. Obsada jest dość ciekawa. Zagrają, Mark Wahlberg jako Max Payne, Beau Bridges, Mila Kunis, Ludacris, Donal Logue i Chris O'Donnell jako Jason Colvin.

Jednak to nie obsada, czy reżyser mówią mi, że ten projekt jest ciekawy. Robi to zwiastun. Grając w grę, widzę, że twórcy wnikliwie się z nią zapoznali. Według mnie czuć w niej ten klimat, a niektóre sceny jakby żywcem z niej wyjęte. Także głos w tle Marka Wahlberga dobrze się komponuje, jak to przyzwyczajeni byliśmy grając w grę.

Oceńcie sami. Premiera w Stanach 17 października 2008. W Polsce zobaczymy go tydzień później, bo 24 października.

Zapraszam do oglądania. Plakat jest fanowską produkcją.

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne

Max PayneMax Payne