Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amazon Studios przygotowuje adaptację live-action "Mass Effect" 1

Amazon Studios jest blisko nabycia praw do adaptacji live-action jednej z najlepiej sprzedających się serii w historii studia Electronic Arts, czyli "Mass Effect".

fragment plakatu "Mass Effect"

Szczegóły związane z umową oraz samą adaptacją nie są na razie znane. Wiadomo tylko tyle, że to właśnie "Mass Effect" ma być kolejnym tytułem, nad którym zmierza pracować Amazon Studios, aby powtórzyć sukcesy chociażby seriali The Boys oraz Koła czasu, które również są adaptacjami (aczkolwiek w tym przypadku mowa o komiksie i powieści fantasy). Niedawno szefowa Amazon Studios, Jennifer Salke powiedziała, że ""movie-link" data-id="929957" href="https://fdb.pl/film/929957-kolo-czasu">*Koło czasu* jest najchętniej oglądaną serialową premierą tego roku i jedną z 5 najpopularniejszych serii wszechczasów w Prime Video".

Cały czas inwestujemy we wszelkiego rodzaju produkcje fantasy. W Amazon Studios mamy zespół skupiony właśnie na tym gatunku, który niestrudzenie pracuje z naszymi kreatywnymi partnerami, możecie spodziewać się więcej.

mówiła Jennifer Salke

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że w Hollywood zaczęto rozmawiać na temat adaptacji "Mass Effect", po tym, jak gwiazdor Wiedźmina oraz wielki fan gier wideo, Henry Cavill, zamieścił na Instagramie zdjęcie sugerujące, że to właśnie ten tytuł jest na celowniku, którejś wytwórni lub platformy streamingowej.

"Mass Effect" to popularna seria gier stworzona przez Caseya Hudsona, Drew Karpyshyna i Prestona Watamaniuka. Pierwsza odsłona opowiada o komandorze marynarki wojennej Systems Alliance, Shepardzie, który mierzy się ze starożytną rasą maszyn znaną jako Żniwiarze, którzy próbują zaatakować Drogę Mleczną.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Dziwie się, że tak późno biorą się za ten tytuł. Tam wszystko ma idealną strukturę pod film, zresztą akurat przy tym tytule będą bardzo duże wymagania fanów.

@Bercik022 Dawno temu grałem w 1 cześć gry i pamiętam jak wciągająca była. Historia świetna. Czekam na film :)

@Grzegorz_Derebecki to teraz możesz sobie odświeżyć zremasterowaną wersję :) Ja na razie ogrywam pierwszą część i historia jest ciekawa, dobry materiał do sfilowania.

Proszę czekać…