Say hello to my little friend ;>

Terminator Salvation: The Future Begins 0

Mamy teaser do nowego Terminatora!

Stało się, światło dzienne ujrzał pierwszy teaser nowego Terminatora – The Future Begins. Obraz rozpoczyna nową trylogię przygód Johna Connora.

Christian BaleChristian Bale

Film reżyseruje McG, mający na swoim koncie Aniołki Charliego. Scenariusz stworzyli John D. Brancato i Michael Ferris, a poprawki naniósł Paul Haggis – scenarzysta nowego(Quantum of Solace) i poprzedniego Bonda (Casino Royale). Zdjęcia do obrazu robi Shane Hurlbut (Błękitna głębia, Męski Sport), a muzykę skomponował jak i w przypadku poprzednich części Brad Fiedel. W teaserze usłyszymy kultowy już, skomponowany przez Fiedela temat muzyczny z Terminatora.

W obsadzie znaleźli się Sam Worthington, Anton Yelchin i Moon Bloodgood, Common, Chris Browning i Bryce Dallas Howa rd. Rolę głównego bohatera – Johna Connora gra Christian Bale, którego już niedługo zobaczymy w najnowszym Batmanie The Dark Knight. Co ciekawe na ekranie pojawi się również Helena Bonham Carter, która zagra małą, lecz decydująca rolę .

TerminatorTerminator

Tym razem, John Connor wraz z przyszłą żoną Kate Brewster i pomocą reszty ocalałych ludzi stawią czoła zbuntowanym maszynom. Wraz z rozwojem akcji okazuje się, że jeden z członków ruchu oporu jest zdrajcą skrywającym mroczną tajemnicę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darth_Artur

Nigdy nie lubiłem terminatora, ale ta nowa seria może być fajna, bo w starych terminatorach najfajniejsze były właśnie te sceny z przyszłości.
A sam trailer nawet fajnie zrobiony.

Proszę czekać…