Nowy film Wachowskich coraz bliżej 0

Ninja Assassin powoli zaczyna nabierać kształtów

Któż by przypuszczał, że koreański piosenkarz pop, w którym kochają się wszystkie nastolatki, na potrzeby filmu Ninja Assassin przekształci się w kogoś takiego:

Rain w filmie Ninja AssassinRain w filmie Ninja Assassin

Znany już z roli w Speed Racerze, piosenkarz Rain, przez wielu upatrywany na przyszłą gwiazdę filmów akcji, zagra główną rolę w filmie produkowanym dla Warner Bros. przez Joela Silvera. Autorami scenariusza są bracia Wachowscy , autorzy kultowej już dziś tryglogii o Matriksie. Wachowsc y znani są z wymyślnych efektów specjalnych, więc po Ninja Assassin możemy się spodziewać naprawdę efektownego filmu. Wyreżyseruje go James McTeigue (V jak Vendetta).

Fabuła filmu skupi się na profesjonalnym zabójcy, Raizo, który odrywa się od swego klanu ninja, kiedy wykonana w nim zostaje egzekucja jego przyjaciela. W chwili, gdy Raizo planuje odwet, piekna agentka Europolu (Naomie Harris) prowadzi śledztwo odnośnie klanu i zostaje wciągnięta w sam środek rozgrywki.

Naomie Harris w Ninja AssassinNaomie Harris w Ninja Assassin

Przeciwnikiem Raina w filmie będzie Rick Yune. Fanom kina powiązanego ze sztukami walki, Ninja Assassin przyniesie jeszcze jedną niespodziankę. Będzie to mianowicie powrót wielkiego Sho Kosugi . Człowieka, który w latach 80-tych był istną gwiazdą kina akcji. Rozsławił na cały świat postaci ninja w filmach takich jak Enter the Ninja i Revenge of the Ninja, po których nastąpiła cała seria przygód o wojownikach ninja. Sam szkolił się u legendarnego mistrza nin-jitsu, Yamamoto. Będzie to poniekąd symboliczny hołd oddany jednemu z legend kina.

Szykuje się świetny film i mnóstwo akcji. Data wydania filmu jest jeszcze nieznana, wiadomo tylko, że będzie to rok 2009. Pozostaje tylko czekać!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Agnieszka_Mucha

No i V jak Vendetta był tylko dlatego dobry, bo ONI go nie reżyserowali :P
Dla mnie oni się skończyli po Matrixie 1, o 2 i 3 chcę zapomnieć.

a tak wogole czy nie uwazacie ze bracia po pierwszej czesci Matrixa sie skonczyli ;P jedynym dobrym filmem po tym bylo V jak Vendetta :)

majak01

Prawdziwa baba z jajami xD

Jest "kobietą" czy nie, Matrix i tak zawsze pozostanie dziełem braci Wachowskich.

Beznickowy

Chyba jeszcze są braćmi, bo na Speed Racerze było A Film by The Wachowski Brothers.

Cała ta sytuacja jest zabawna trochę :D

Trophy

No właśnie czytałam, że nie przyjechał. To było związane właśnie z tą zmianą płci.

Proszę czekać…