Konkurs zakończony: Dorwać Smarta! 0

Zakończył się nasz kolejny konkurs i gratulujemy wszystkim wygranym oraz dziękujemy za udział.

Pytanie konkursowe było banalnie proste i chodziło oczywiście o Steve Carell'a. Poniżej lista zwycięzców.

4 koszulki żeńskie
agaq – plus nagroda specjalna kubek Agenta Smarta
lokua
agava4
fasolka555

4 koszulki męskie
knapczyk – plus nagroda specjalna kubek Agenta Smarta
Kwiecio
Creed
Surface

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w naszej zabawie. Jeszcze dzisiaj kolejny konkurs. Zapraszamy.

W piątek do kin wchodzi sensacyjna komedia Dorwać Smarta. Mamy dla was konkurs!

W sensacyjnej komedii Dorwać Smarta (Get Smart) agent organizacji CONTROL Maxwell Smart (Steve Carell) podczas niebezpiecznej misji stara się udaremnić najnowszy spisek diabolicznego syndykatu zbrodni o nazwie KAOS, dążącego do przejęcia władzy nad światem. Tak się składa, że będzie to także pierwsza misja agenta Smarta.

„Max jest jak króliczek Energizera” – mówi Lew. „To jest właśnie część jego uroku, atak namiętnie pragnie być agentem, że chyba nigdy się nie podda. Nieważne, ile razy go pobiją, wróci jeszcze twardszy, bardziej zdeterminowany i gotów spojrzeć na sprawę pod innym kątem”.

Gdy atak na amerykańską agencję szpiegowską CONTROL doprowadza do ujawnienia tożsamości najlepszych agentów tej organizacji, Szef (Alan Arkin) chwyta się ostatniej deski ratunku – awansuje do rangi agenta nadgorliwego analityka Maxwella Smarta, który od dawna marzył o pracy „w terenie u boku słynnego, niezłomnego agenta 23 (Dwayne Johnson). Tym razem jednak, zamiast tej supergwiazdy, Smartowi będzie towarzyszyć jedyny niezdekonspirowany pracownik operacyjny – prześliczna, lecz śmiertelnie niebezpieczna agentka 99 (Anne Hathaway).

W miarę jak Smart i agentka 99 zbliżają się do odkrycia szczegółów przemyślnego planu KAOS-u – a przy okazji poznają siebie nawzajem – wychodzi na jaw, że kluczowy agent operacyjny syndykatu Siegfried (Terence Stamp) oraz jego nieodłączny towarzysz Shtarker (Kenneth Davitian) uknuli plan wzbogacenia się na działaniach tej organizacji terroru. Dysponując tak niewielkim doświadczeniem operacyjnym i jeszcze mniejszą ilością czasu, Smart – uzbrojony w niezłomny entuzjazm i zaledwie kilka szpiegowskich gadżetów – musi pokonać KAOS i… uratować świat.

Dorwać Smarta 2008Dorwać Smarta 2008

Reżyser Peter Segal pracował nad filmem Dorwać Smarta nie tylko jako filmowiec, lecz także jako gorący wielbiciel.

To było kultowe widowisko lat sześćdziesiątych, prawdziwy klasyk i jedna z moich ulubionych produkcji” – wspomina. „Wprost uwielbiałem ten serial. Był inteligentny, przewrotny i przezabawny.

PETER SEGAL (reżyser / producent wykonawczy) w 2005 roku reżyserował, pracując z na planie z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem, film Wykiwać klawisza który stał się najbardziej kasową komedią o sporcie w historii kina. Reżyser już wcześniej współpracował zSandlerem przy kręceniu komediowego przeboju 50 pierwszych randek, z udziałem Drew Barrymore, oraz Dwóch gniewnych ludzi, ze zdobywcą Oskara – Jackiem Nicholsonem.

Dorwać Smarta 2008Dorwać Smarta 2008

Jako reżyser Segal zadebiutował w filmie fabularnym w 1994 roku komedią Naga broń 33 i 1/3: ostateczna zniewaga, z Leslie Nielsenem w roli głównej. Spośród innych jego dokonań warto wymienić szczególnie przebojową komedię z 2000 roku Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów, z Eddiem Murphym, dobrze przyjęty przez krytykę film „Obywatele prezydenci, z udziałem prawdziwych legend kina – Jacka Lemmona, Jamesa Garnera i Lauren Bacall, a także hit komediowy „Tommy Boy, w którym zagrali Chris Farley i David Spade.

Absolwent USC, Segal rozpoczynał karierę od pracy reżyserskiej w telewizji, za którą otrzymał liczne wyróżnienia – wśród nich osiem nagród Emmy, nagrodę Cable ACE dla najlepszego reżysera oraz dwie Nagrody National Association of Broadcasters’ Service to Children.
W 1995, wraz z wieloletnim kolegą-producentem Michaelem Ewingiem , założył firmę producencką Callahan Filmworks. W 2002 roku stworzył komediowy serial NBC Co się dzieje w Hidden Hills. Obecnie Callahan Filmworks ma w swoich planach produkcje: Capitan Marvel DC Comics, Goblins, opartą na znanej książce Briana Frouda, a także I, Thalus, komedię o pierwszej starożytnej olimpiadzie.

Pytanie konkursowe:

Dorwać Smarta 2008Dorwać Smarta 2008

Jaki sławny aktor znany m. in. z filmu 40-letni prawiczek zagrał główną rolę Maxwella Smart’a w filmie Petera Segal’a ?

Nagrody w konkursie:

4 x męskie koszulki, 4 x żeńskie koszulki plus 2 kubki związane z filmem Dorwać Smarta.

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- prawidłową odpowiedź, w temacie e-maila wpisać: Dorwać Smarta,

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

4. Na zgłoszenia czekamy do 31.07.2008 do godz. 23.59.

5. Wyniki podamy 1.08.2008 po godzinie 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody zostaną rozlosowanych wśród prawidłowych odpowiedzi spełniających wszystkie punkty regulaminu.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

agaq 2008-10-07

czy ktos dostał juz nagrodę?
wykrakałam i przed chwilka dostałam:) dziękuje!!! Jest super

Kamil_Kwietniewski 2008-08-03

Super!:) Tylko ja tym razem poproszę eMke!! :D

mysza_007 2008-08-02

a ja proponuje na stronie głównej wstawić link do konkursów (np w mapie strony) , bo nie dość , ze random mnie nie lubi to jeszcze ten konkurs przegapiłem :/

homerowa 2008-08-02

Gratuluje;-)

Proszę czekać…