Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Christopher Walken zagra Imperatora w sequelu "Diuny" 0

Denis Villeneuve zatrudnia kolejnego niezwykle utalentowanego aktora do swojego nowego projektu, jakim jest Diuna 2. Christopher Walken zagra ważną rolę w sequelu.

Christopher Walken - "Jak zostać kotem"

Obsada aktorska filmu prezentuje się wyśmienicie. Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya i Josh Brolin to gwiazdy, które widzieliśmy już na wielkim ekranie w pierwszej części. Jeśli chodzi o sequel to nowymi twarzami będą Florence Pugh i Austin Butler. Na ekranie w produkcji Diuna 2 pojawi się też Christopher Walken.

Christopher Walken zagra imperatora Szaddama IV Corrino, który zasiada na tronie galaktycznego imperium. Produkcja kontynuacji ma ruszyć już jesienią, a gotowy film zawita na ekranach kin 20 października 2023 roku. Jon Spaihts wraca do współtworzenia scenariusza z Denisem Villeneuve, który oczywiście pełni także funkcję reżysera.

Jak oceniacie dotychczasowe angaże nowych aktorów przez producentów filmu?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Hej Paul Yooou Nooow! I am Emppeeria Yoou Now! xD Genialny casting, pozytywnie mnie zaskoczyli :)

Chemas

Lepszego aktora do tej roli sobie nie wyobrażam. Christopher Walken to mój ulubieniec w odgrywaniu czarnych i mrocznych charakterów. A tu jeszcze chodzi o jedną z lepszych sag sf w historii świata.

Proszę czekać…