Plakaty do kolejnego remaku klasyka 0

20th Century Fox przedstawia plakaty filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia.

20th Century Fox ujawniło plakaty swojego filmu sci-fi Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia, którego premiera za oceanem planowana jest 12 grudnia. Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to klasyka kina z 1951 roku o pierwszym spotkaniu z istotami pozaziemskimi. Film reżyserował Robert Wise.

Za remake wziął się Scott Derrickson, człowiek odpowiedzialny za Egzorcyzmy Emily Rose. Scenarzystą jest David Scarpa, autor Ostatniego Bastionu. Z przyzwoitym budżetem zabrali się do remake’u, zbierając równocześnie interesującą obsadę. W filmie zagrają, Jennifer Connelly, Keanu Reeves, Jaden Smith, Kathy Bates i John Cleese.

Keanu Reeves wciela się w postać Klaatu, obcego, którego pojawienie się na naszej planecie wywołuje gwałtowny nią wstrząs. Zamin rządowi i naukowcom uda się rozwiązać tajemnicę, kobieta (Jennifer Connelly) oraz jej pasierb zostają złapani przez Klaatu. Odkrywają oni co znaczy, że jest, jak sam mówi przyjacielem Ziemi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Ronaldinho 2008-07-25

niesamowicie klimatyczne plakaty

koVal 2008-07-24

tak, myślę że masz rację, ja go szanuję głównie ze względu na matrixa, ale facet umie przyzwoicie grać, po prostu w "STreet Kings" stracił dawną formę… pozdro

Przemek 2008-07-24

Nie nazwałbym go świetnym aktorem, moim zdaniem jest co najwyżej przeciętny; podobał mi się praktycznie tylko jako Neo w Matrixie.

koVal 2008-07-24

co nbie pasuije, co nie pasuje… świetny aktor, szacun dla niego :D

Przemek 2008-07-24

Bardzo fajne plakaty, zwłaszcza ten pierwszy :) Ale Keanu Reeves mi tu nie pasuje.

Proszę czekać…