Rodriguez opowiada o Czerwonej Sonji 0

Świetne informacje dla fanów świata Roberta E. Howarda prosto z Comic Con

Robert Rodriguez zaprezentował pierwszy rzut okiem na Czerwoną Sonję. Niestety nie jest to jeszcze pierwszy zwiastun, tylko plakat pokazujący nam Rose McGowan w stroju czerwonowłosej bohateri Roberta E. Howarda. Rozdawali także koszulkę promocyjną, na której widać także tę postać.

Rodriguez opowiadał o tym, jak bardzo uwielbia postacie Howarda i jak zakochał się w świecie Cymerii. Próbował przenieść Czerwoną Sonję na duży ekran od wielu lat, lecz dopiero teraz scenariusz pojawił się w odpowiednim czasie.

Z uwagi na swoje inne zobowiązania Rodriguez nie będzie mógł reżyserować i zaoferował to swojemu przyjacielowi, Douglasowi Aarniokoski. Obiecał, że będzie bardzo zaangażowanym producentem, z czego można wysnuć wniosek, że będzie jednocześnie nieoficjalnym reżyserem.

Najlepsze wieści od Rodrigueza padły na sam koniec. Otóż ogłosił, że prowadzi rozmowy, by zostać producentem także Conana, który ma dobrze cementować ten filmowy świat.

Czerwona SonjaCzerwona Sonja

Fani prozy Roberta E. Howarda muszą być szczęśliwi. W końcu nadszedł dla nich radosny czas. W ciągu paru lat doczekamy się Conana, Czerwonej Sonji, Thulsy Dooma a także Solomona Kane’a. Wszystkie filmy oczywiście w kategorii wiekowej R, co jest pewnie także dobrą wiadomością dla tych, którzy mają dość fantasy dla dzieci.

Czerwona SonjaCzerwona Sonja

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

jacks

jak teraz na to patrzę to rzeczywiście ale pierwsze wrażenie mnie trochę zmyliło :D

Adam_Siennica

Tak,

są 2 ręce i 2 nogi :D

jacks

czy tylko ja widzę 3 ręce na fotce po prawej?? xD

Proszę czekać…