Say hello to my little friend ;>

Kolejny plakat Max Payne 0

Kolejny plakat do filmowej adaptacji gry

Kolejny plakat Max PayneKolejny plakat Max Payne

Max Payne to zręcznościowa gra komputerowa typu TPS wydana przez Take-Two Interactive w 2001 roku . Jej kontynuacja, Max Payne 2: The Fall of Max Payne , ukazała się w roku 2003 . W tym samym roku wytwórnia 20th Century Fox nabyła prawa do ekranizacji tej komputerowej gry. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 10 marca 2008 .

Fabułe pierwowzoru, komputerowej gry oparto na pomyśle Sama

Lake'a, który użyczył nawet twarzy głównemu bohaterowi. Scenariusz do filmu napisał Shawn Ryan, a reżyserujeJohn Moore, znany nam z obrazu Za linią wroga. W filmie zagrają Mark Wahlberg jako Max Payne, Beau Bridges, Mila Kunis, Ludacris, Donal Logue i Chris O'Donnell jako Jason Colvin.

Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez członków gangu, którzy znajdowali się pod wpływem tajemniczego narkotyku Valkyr. Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez nowojorską policję oraz tajemniczą korporację. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Film zadebiutuje 17 października w Ameryce. W Polsce premiery należy spodziewać się 24 października .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy 2008-07-25

Całkiem, całkiem, ale nadal jestem za tym, że ten poprzedni był lepszy. Ten z jego sylwetką na murze.

Proszę czekać…