"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zwiastun do Resident Evil - Degeneration 0

Prezentujemy wam zwiastun do animacji Resident Evil: Degeneration

Właśnie pojawił się, trailer do filmu animowanego pt. ?Resident Evil: Degeneration?. Film przeznaczony jest tylko na rynek DVD jest najciekawszą ekranizacją gry, przebija wszystkie dotychczasowe aktorskie filmy.

Resident Evil: Degeneration 2008Resident Evil: Degeneration 2008

Nowy Resident Evil to opowieść o wydarzeniach dziejących się 7 lat od incydentu w Roccoon City . Z nieznanych przyczyn doszło do ponownej epidemii, której objawem jest mutacja ludzi w żywe trupy. Po raz kolejny Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield będą musieli stawić czoła z koszmarnymi wydarzeniami.

Na razie film nie jest jeszcze w sprzedaży oraz nie wiadomo czy pojawi się na rynku polskim. Należy oceniać, iż jeśli odniesie sukces na amerykańskim rynku pojawi się również w innych krajach. Szczególnie polecam obejrzeć wszystkim sympatykom gry, którzy na pewno nie zawiodą się na tym tytule.

Poniżej można obejrzeć trailer:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

SobiOne

Nie sugerujcie się jakością trailera jaki możecie tu obejrzeć. Film oglądałem i jest to jedna z najlepiej wyglądających animacji jakie w życiu widziałem. Całość filmu trzyma klimat RE, ogląda się przyjemnie, dla fanów tym bardziej miła perełka.

Darth_Artur

to wygląda jak intro z jakiejś starej gry…

Anonimowy

dla mnie zwiastun wyglada badziewnie , poczekam lepiej na 4 część filmu aktorskiego.

Proszę czekać…