Plakat Terminator: Ocalenie 0

Na Comic Con zaprezentowano plakat nowej części kultowej serii

Serwis Comingsoon.net był na Comic Conie i zrobić ekskluzywne zdjęcie plakatu i parę zdjęciu z panelu filmu. Reżyser dodał także, że nie kręcą pod określoną kategorię wiekową, więc kategoria R jest całkiem możliwa. Chociaż wszystko zależy od producentów.

Terminator: OcalenieTerminator: Ocalenie

Film reżyseruje McG, mający na swoim koncie Aniołki Charliego. Scenariusz stworzyli John D. Brancato i Michael Ferris, a poprawki naniósł Paul Haggis – scenarzysta nowego(Quantum of Solace) i poprzedniego Bonda (Casino Royale). Zdjęcia do obrazu robi Shane Hurlbut (Błękitna głębia, Męski Sport).

W obsadzie znaleźli się Sam Worthington, Anton Yelchin i Moon Bloodgood, Common, Chris Browning iBryce Dallas Howard. Rolę głównego bohatera – Johna Connora gra Christian Bale, którego już niedługo zobaczymy w najnowszym Batmanie The Dark Knight. Co ciekawe na ekranie pojawi się również Helena Bonham Carter, która zagra małą, lecz decydująca rolę.

Tym razem, John Connor wraz z przyszłą żoną Kate Brewster i pomocą reszty ocalałych ludzi stawią czoła zbuntowanym maszynom. Wraz z rozwojem akcji okazuje się, że jeden z członków ruchu oporu jest zdrajcą skrywającym mroczną tajemnicę.

Premiera 22 maja 2009 roku. W Polsce film zobaczymy 5 czerwca 2009 roku.

Terminator: OcalenieTerminator: Ocalenie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…