"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Punisher: War Zone bez Lexi Alexander 0

Według niepotwierdzonych informacji Lexi Alexander została odsunięta od reżyserii Punisher: War zone

Według niepotwierdzonych informacji Lionsgate/Marvel odsuneli od reżyserii najnowszego Punishera Lexi Alexander. Nakręcono już wszystkie sceny a do zakończenia prac nad filmem pozostał jedynie montaz. I to właśnie on ma być przyczyną sporu wobec producentów a reżyserką. Podobno Alexander chce, aby film miał mroczniejszą stronę natomiast producenci chcą w miarę możliwości usunąć kontrowersyjne sceny, aby móc trafić do młodszej publiczności. Alexander nie pojawiła się w San Diego gdzie obecnie trwa festiwal Comic-Con. Już odsunięto od projektu kompozytora.

Lexi Alexander i Elijah WoodLexi Alexander i Elijah Wood

Lexi Alexander jest jedną z lepszych niemieckich reżyserów. Zasłynęła filmem Fool Proof ale sławę przyniósł jej film Hoolingans. To może być smutna wiadomość dla sympatyków Punishera, którzy wierzyli, że ta ekranizacja może być o wiele lepsza od poprzedniej wersji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

koVal

Punisher to nei film dla dzieci, to film o krwawej zemście – i mimo że jako tako za Alexander nie przepadam, to film powinien być tak mroczny jak tylko się da – znowu komercja zwycięża; wkurzyłem się ;/

Proszę czekać…