Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix anuluje animację ''Q-Force'' 0

Netflix skasował po jednym sezonie animowany serial dla dorosłych Q-Force. Produkcja była chwalona przez widzów, jednak krytycy nie podzielili ich entuzjazmu.

serial ''Q-Force''

Pomimo dobrego odbioru przez publiczność, streamer nie był zachwycony także wynikami oglądalności serialu. Animacja była również krytykowana przez przedstawicieli społeczności LGBTQ+. Wszystko to przeważyło szale na niekorzyść produkcji. Decyzję o kasacji podjeto prawie rok po emisji pierwszego sezonu.

Steve Maryweather, czyli agent Mary, był kiedyś złotym chłopakiem Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej (AIA). Potem jednak ujawnił, że jest gejem. Nie mogąc go zwolnić, agencja wysłała go do West Hollywood, licząc na to, że zniknie jej z oczu na dobre. Zamiast tego Steve zebrał oddział nieprzystosowanych geniuszy LGBTQ+. Oprócz Mary w ekipie Q-Force znaleźli się: zdolna mechanik Deb, mistrz przebieranek Twink oraz hakerka Stat. Po dziesięciu latach oczekiwania na pierwszą oficjalną misję Mary postanawia udowodnić agencji, która odwróciła się do niego plecami, że popełniła błąd i namawia ekipę Q-Force do buntu. Gdy udaje jej się rozwiązać pierwszą sprawę — na własnych warunkach — AIA niechętnie przyznaje nietypowym szpiegom oficjalny status aktywnych tajnych agentów terenowych. Gdzie jest haczyk? Q-Force musi przyjąć w swoje szeregi nowego członka — heteroseksualnego agenta Bucka.

Zawiedzeni?

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…