Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Kung Fu Panda 4" z datą premiery 0

Universal Pictures ogłosił plany dotyczące kolejnej odsłony serii "Kung Fu Panda". Znamy datę premiery animowanego widowiska.

""Kung Fu Panda"

W 2024 roku do kin wejdzie "Kung Fu Panda 4". Produkcja będzie kontynuacją trzeciego filmu z 2016 roku, który pierwotnie był zakończeniem planowanej trylogii o nadpobudliwej pandzie o imieniu Po żyjącej w fantastycznej wersji starożytnych Chin. Na razie nie wiadomo o czym będzie opowiadał kolejny film. Nie zdradzono również, którzy członkowie obsady aktorskiej powrócą, aby użyczyć głosu postaciom.

W oryginale panda Po przemawiała głosem Jack Blacka. Oprócz niego w filmach animowanych z tej serii można było usłyszeć głosy takich gwiazd, jak Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Seth Rogen, Jackie Chan, Lucy Liu, David Cross i James Hong.

"Kung Fu Panda 4" trafi do kin 8 marca 2024 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

teraz kolejna część to raczej element do kolekcji, odświeży części młodym poprzednie tytuły, poszukają ich na stremingu/dvd – tym którzy widzieli poprzednie raczej depnie na sentymentalną nutę. W międzyczasie były dwa seriale, więc ciekawi mnie co jeszcze mogą wynaleźć w scenariuszu, to nie Dragon Ball, że pisze się samo

Proszę czekać…