Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amazon odnawia ''Peryferia'' na 2. sezon 0

Peryferia, westernowy dramat z elementami science fiction okazał się strzałem w dziesiątkę. Platforma Amazon Prime Video zadowolona z wyników oglądalności dała produkcji zielone światło na realizację drugiego sezonu.

''Peryferia''

Walczący o swoją ziemię i rodzinę ranczer Royal Abbott napotyka niesamowitą tajemnicę na skraju pustkowi Wyoming. W otoczeniu dzikiego Amerykańskiego Zachodu zmuszony jest stanąć twarzą w twarz z Nieznanym w prywatnej i kosmicznej skali.

Mężczyzna musi bronić swojej rodziny i ziemi przed chciwymi sąsiadami Tillersonami, a takżę odnaleźć zaginioną synową Rebekę. Wraz z przybyciem nowych na skraju swojego rancza, Royal odkrywa także coś dziwnego – dół przypominający czarną dziurę w pobliżu, którego czuje się uczucie niepokoju, i który wywołuje w małej społeczności łańcuch dziwnych wydarzeń.

W głównego bohatera wciela się Josh Brolin. W drugiej serii nastąpiła zmiana na stanowisku showrunnera. Briana Watkinsa zastępuje Charles Murray. Watkins nadal pozostaje jednak producentem wykonawczym.

Pierwszy sezon serialu Peryferia zadebiutował w kwietniu tego roku. Składa się na niego osiem odcinków.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…