Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Doom Patrol'' - zwiastun 4. sezonu 0

HBO Max prezentuje pełny zwiastun czwartego sezonu serialu Doom Patrol opowiadającego o superbohaterach znanych z komiksów DC. Premiera nowych epizodów już w pierwszej połowie grudnia.

fragment plakatu promującego serial ''Doom Patrol''

W kolejnym sezonie członkowie Doom Patrol wyruszają w przyszłość, gdzie czeka na nich niemiła niespodzianka. W obliczu wielkiego niebezpieczeństwa będą musieli oni raz a dobrze podjąć decyzję dotyczącą tego co jest dla nich ważniejsze: własne szczęście czy los świata?

Doom Patrol to udany superbohaterski serial opierający się na bohaterach komiksu DC. Na Doom Patrol składają się bohaterowie uważani przez społeczeństwo za wyrzutków. Każdy z nich zyskał swoje moce dzięki eksperymentom lub wypadkowi. Pod dowództwem szalonego naukowca, wspólnie starają się ocalić świat przed złem, który wcale nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Na najdziwniejszą grupę superbohaterów składają się Robotman, Negative Man, Crazy Jane, Elasti-Girl, Cyborg i Niles Caulder ich szef.

Czwarty sezon podzielony został na dwie części, po 6 odcinków każda. Premiera pierwszej z nich już 8 grudnia. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 5 stycznia. Data premiery części drugiej nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…