Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mandy Moore w 2. sezonie serialu "Dr. Death" 0

Mandy Moore została gwiazdą serialu Dr. Death. Aktorka dołączyła do obsady 2. sezonu! Szczegóły w dalszej części artykułu.

Mandy Moore - "Tacy jesteśmy"

Mandy Moore po występie w 6-sezonowym serialu Tacy jesteśmy stacji NBC, znalazła angaż w kolejnej produkcji telewizyjnej. Popularna aktorka dołączyła do obsady 2. sezonu antologii Dr. Death, gdzie zagra u boku Edgara Ramireza.

Pierwszy sezon serialu, w którym występuje Joshua Jackson opowiadał historię chirurga, który celowo niszczy życie swoich pacjentów skalpelem. W serialu przedstawiony jest prawdziwy chirurg z Teksasu, Christopher Duntsch, który został skazany na dożywocie w 2017 roku po tym, jak w latach 2011-2013 zoperował prawie 40 pacjentów i poważnie zranił lub zabił większość z nich.

W drugim sezonie Dr. Death skupi się na reporterce, która zakochuje się w Paolo Macchiarinim – włoskim chirurgu i badaczu medycyny regeneracyjnej, który zasłynął z oszustw badawczych i zachowań manipulacyjnych. Został skazany za przestępstwa związane z badaniami naukowymi we Włoszech i Szwecji. Historia także oparta na faktach.

Patrick Macmanus ponownie będzie producentem wykonawczym, a Ashley Michel Hoban będzie pełniła rolę showrunnerki. Za odnowienie serialu odpowiada Peacock.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…