Będzie Mumia 4? 0

SPOILERY Rob Cohen wyjawia informacje o czwartej części cyklu. SPOILERY

Seria na pewno jest lubiana i ma liczne rzesze fanów. Od piątku możemy oglądać trzecią część Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka. Mimo zmiany klimatu i jednej z głównych ról (Maria Bello zamiast Rachel Weisz), film zarabia miliony i już Rob Cohen snuje pomysły na część czwartą.

Mumia 3Mumia 3

Nasi bohaterowie walczyli już z nieśmiertelnym Imhotepem, poteżnym królem skorpionem i cesarzem z Chin, Qinem. Jednakże najpoteżniejszym nieśmiertelnym będzie…

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rick O’Connel. Po napiciu się w trzeciej części ze źródła stał się nieśmiertelny. Postawienie nieśmiertelnego bohatera obok nieśmiertelngeo czarnego charakteru jest jednym z pomysłów, jaki chcą badać w czwartej części. Według Cohena i tak to wszystko zależy od ostatecznych wyników trzeciej odsłony. Ważnym aspektem fabuły byłby ten Jonathan, który uciekł do Peru z Okiem Shangr-La. W lutym Maria Bello wspominała, że kolejne mumie na pewno powstaną, a czwarta miałaby dziać się w Amazonii. W wywiadzie parę miesięcy później, Brendan Fraser sugerował Peru. Zbieg okoliczności?

Reżyser zasugerował Meksyk, a także plemię Azteków, które wedle historii miało wiele Mumii i potężne w swoim czasie armie.

Jak sądzicie? Coś z tego wyjdzie?

KONIEC SPOILERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
minia2223 2015-06-18

Jeśli będzie Rachel Weisz to będzie git!

aga15 2009-06-28

Mumia 3 była fajna może mumia 4 bedzie fajniejsza

Marek Jacek 2008-08-06

ja sądzę, ze może wyjść jeszcze gorsza kaszana od mumii 3…

Proszę czekać…