Player nakręcił serial "Pati" - spin-off "Skazanej" 0

Niedawno zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Playera noszącego tytuł Pati. Jest to spin-off Skazanej, z Aleksandrą Adamską w roli głównej – poznamy historię Patrycji Cichy zanim trafiła do więzienia.

baner promujący serial "Pati"

Pati, w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów Skazanej i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia.

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na Pati spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach. Premiera 6- odcinkowej produkcji planowana jest pierwszą połowę 2023 roku.

Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk, a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit.

Źrodło: tvp.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…