"Kubuś Puchatek: Krew i miód" doczekają się sequela 0

Stumilowy las już nigdy nie będzie taki sam. Fani horrorów czekają z niecierpliwością na Kubusia Puchatka: Krew i miód, czyli krwawego podejścia do tych kultowych postaci. Teraz szum wokół filmu tylko rośnie, ponieważ na kilka tygodni przed premierą ogłoszono kontynuację!

fragment plakatu filmu "Kubuś Puchatek: Krew i miód"

Kubuś Puchatek: Krew i miód to slasher oparty na książkach Kubusia Puchatka autorstwa AA Milne’a i EH Sheparda. Podąża za klasycznymi postaciami z bajki po tym, jak stały się zdziczałe i żądne mordu po tym, jak zostały porzucone przez ich ludzkiego przyjaciela Christophera Robina, który wyjechał na studia. W stylu prawdziwego slashera bohaterowie terroryzują grupę przyjaciół, którzy wynajęli chatę w Stumilowym Lesie, pokonując ich jednego po drugim.

Niewiele wiadomo jeszcze nic o kontynuacji, ale ogłoszenie zawiera kilka wskazówek. W bardzo niewielu słowach post obiecuje fanom horrorów, że kontynuacja będzie jeszcze bardziej brutalna niż pierwsza. Tweet jest opatrzony podpisem – Więcej krwi. Więcej miodu. Ujawniono również nieco na temat fabuły, lekko sugerując, że dojdzie do zemsty.

Za reżyserię i scenariusz Kubuś Puchatek: Krew i miód odpowiada Rhys Frake-Waterfield, dla którego jest to debiutancki projekt. Jest on także autorem scenariusza. Na ekranie ujrzymy Amber Doig-Thorne, Maria Taylor i Danielle Scott.

Światowa premiera planowana jest na 15 lutego, w naszych kinach film zawita 31 marca 2023 roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…