Nowe zdjęcia do dwóch filmów

Prezentujemy nowe zdjęcia do Max Payne i Dzień w którym zatrzymała się Ziemia.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia do dwóch amerykańskich produkcji: Max Payne i Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia. Oba filmy w Polskich kinach będzie można oglądać na początku 2009 roku.

Max Payne jest ekranizacją gry komputerowej. Akcja toczy się wokół policjanta Maxa Payna, który prowadzi prywatne śledztwo w sprawie śmierci swojej żony i córki. Zbrodnie popełnili naćpani przestępcy zupełnie nieznanym dotąd narkotykiem o nazwie Valkiria. Policjant dodatkowo wrobiony w śmierć swojego kolegi a zarazem agenta DEA zmuszony jest samemu stawić czoła mafii, która wprowadziła do obrotu narkotyk.
Studio filmowe 20th Century Fox, które jest odpowiedzialne za produkcję reżyserie projektu powierzyła Johnowi Moorowi. Scenariusz napisał Thomas H. Fenton. W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć między innymi Marka Wahlberga, Mile Kunis i Chrisa O'Donnela.

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to fantastyczno naukowa produkcja a zarazem remake przeboju z 1951 roku. Opowiada historię przybycia na ziemie kosmitów. Ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z cywilizacją pozaziemską. Jednak nikt do końca nie wie czy obcy przybywają w pokojowych zamiarach czy też zamierzają podbić naszą planetę.
Nową odsłonę reżyseruje Scott Derrickson a scenariusz napisał David Scarpa. W rolach głównych można będzie zobaczyć Keanu Reeves'a, Jennifer Connelly orazJona Hamma.

Nowe zdjęcia Max Payne:

Max PayneMax Payne

Max Payne 2008Max Payne 2008 Max Payne 2008Max Payne 2008

Max Payne 2008Max Payne 2008

Nowe zdjęcia Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia:

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 2008


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux