Wizja Halloween według Rob Zombie 0

Rob Zombie przygotowuje nową wersją Halloween. Artysta, który będzie scenarzystą, reżyserem i współproducentem, ma już własną wizję dzieła.

– Film, który przygotowuję będzie częściowo prequelem i częściowo remake'em – tłumaczy Zombie. – Więcej będzie jednak mojego materiału, nowej historii niż przeróbek oryginału. – Co jest istotne, nie zamierzam ulepszać, czy poprawiać filmu Johna Carpentera. Ten obraz to klasyk. Rozmawiałam jednak z Johnem na ten temat mojego pomysłu i dał mi pełne błogosławieństwo.

Premierę nowego Halloween zaplanowano na 2007 rok. Rozpoczynający serię horror Carpentera z 1978 roku zaliczany jest do z najlepszych niezależnych dzieł w dziejach amerykańskiej kinematografii. Produkcją tamtego obrazu zajął się Moustapha Akkad. W edycji Roba Zombie tę rolę przejmie jego syn, Malek. Obraz powstanie dla Dimension Films i The Weinstein Company

Ostatni longplay w dorobku Roba Zombie to Educated Horses z kwietnia 2006 roku.

Rob ZombieRob Zombie

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy

Rozczaruję Cię. "Wzgórza mają oczy" jest niewiarygodnie nudny. Sporo chwilami krwi, kilka niezłych scen, ale tak naprawdę to nie warto marnować czasu.

Ronaldinho

Dobrze. Może powstanie dobry horror, bo obecnie trudno o dobry i nowoczesny horror. Najlepszy horror XXI wieku to chyba "Droga śmierci" (Dean End) z 2003 roku. Poza tym nie widac nic dobrego, nadal góra są klasyki z lat osiemdziesiątych. W 2006 roku już jest postęp "Silent Hill" i "The Hills have Eyes" to całkiem dobrze zapowiadające się horrory.

Proszę czekać…