Wizja Halloween według Rob Zombie 0

Rob Zombie przygotowuje nową wersją Halloween. Artysta, który będzie scenarzystą, reżyserem i współproducentem, ma już własną wizję dzieła.

– Film, który przygotowuję będzie częściowo prequelem i częściowo remake'em – tłumaczy Zombie. – Więcej będzie jednak mojego materiału, nowej historii niż przeróbek oryginału. – Co jest istotne, nie zamierzam ulepszać, czy poprawiać filmu Johna Carpentera. Ten obraz to klasyk. Rozmawiałam jednak z Johnem na ten temat mojego pomysłu i dał mi pełne błogosławieństwo.

Premierę nowego Halloween zaplanowano na 2007 rok. Rozpoczynający serię horror Carpentera z 1978 roku zaliczany jest do z najlepszych niezależnych dzieł w dziejach amerykańskiej kinematografii. Produkcją tamtego obrazu zajął się Moustapha Akkad. W edycji Roba Zombie tę rolę przejmie jego syn, Malek. Obraz powstanie dla Dimension Films i The Weinstein Company

Ostatni longplay w dorobku Roba Zombie to Educated Horses z kwietnia 2006 roku.

Rob ZombieRob Zombie

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy 2006-06-22

Rozczaruję Cię. "Wzgórza mają oczy" jest niewiarygodnie nudny. Sporo chwilami krwi, kilka niezłych scen, ale tak naprawdę to nie warto marnować czasu.

Ronaldinho 2006-06-20

Dobrze. Może powstanie dobry horror, bo obecnie trudno o dobry i nowoczesny horror. Najlepszy horror XXI wieku to chyba "Droga śmierci" (Dean End) z 2003 roku. Poza tym nie widac nic dobrego, nadal góra są klasyki z lat osiemdziesiątych. W 2006 roku już jest postęp "Silent Hill" i "The Hills have Eyes" to całkiem dobrze zapowiadające się horrory.

Proszę czekać…