Zwiastun Heroes 0

AKTUALIZACJA – Dodane nowe dobre promo sezonu 3 oraz dwie tapety

Niektórzy ludzie rodzą się nadzwyczajni. Myśleli, że są jak wszyscy inni, zwyczajni … do czasu, gdy odkryli w sobie nadzwyczajne umiejętności. W Japonii, skromny pracownik biurowy posiada umiejętność teleportacji. W Nowym Yorku artysta potrafi malować przyszłość. W Los Angeles, niezadowolony dzielnicowy słyszy myśli innych. Gdzie indziej, pewna licealistka odkrywa, że jest niezniszczalna, a samotna matka, że posiada potężne alter-ego. Heroes śledzi codzienne życie tych ludzi i innych, podobnych do nich, których przeznaczeniem może być uratowanie ludzkości.

HeroesHeroes

Heroes, obecnie jeden z najpopularniejszych serialu, zyskujących wielbicieli przez słabsze postawy Prison Break i Lost. 2 sezon przerwany w połowie przez strajk scenarzystów zostawił widzów z mieszanymi uczuciami. Twórcy przepraszali za błędy i zbyt wolne pchanie akcji do przodu. Zapowiadają, że 3 sezon będzie tym, na co wszyscy czekają. Zwiastun zachęca, zapraszam.

Gdy twórcy dowiedzieli się, że strajk odbędzie się, musieli na prędce wymyślić nowe zakończenie sezonu i zarazem rozdziału. Całkowicie zmienili przez to plany rozwoju i trzeci sezon będzie inny niż pierwotnie planowano. Zobaczcie alternatywne zakończenie i to, co mogłoby być w trzecim sezonie.

Do tego dwa klipy z drugiego sezonu. Jeden pokazujący moc Kaito, a drugi to odwiedziny Nathana w szpitalu. Wszystkie klipy zostały umieszczone na wydaniu DVD w Stanach Zjednoczonych.

Moc Kaito

Odwiedziny w Szpitalu

Trzeci sezon będzie miał premierę we wrześniu.

AKTUALIZACJA:

Pojawiło się nowe promo z reakcjami z pokazu przedpremierowego, które są niesamowite. Najwyraźniej wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że nowy sezon będzie najlepszy! Serdecznie zapraszam do oglądania! Wszyscy mówią, że sezon 3 będzie lepszy niż wszystko!

Heroes Season 3Heroes Season 3 Heroes Season 3Heroes Season 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trikster

nie mogę się doczekać :)

Proszę czekać…