Czy Rocky 6 pobije jedynkę? 0

Joe Roth, dyrektor wytwórni Revolution Studio twierdzi, że szósty film o Rockym będzie równie dobry, co obraz, który otworzył serię. Ostatnia część powstała 16 lat temu. Teraz legendarny Rocky Balboa, którego zagra oczywiście Sylvester Stallone wraca na ring.

Stallone zdecydował się na realizację kolejnej części, zainspirowany postawą George’a Foremana, który powrócił na ring w wieku 45 lat, aby odzyskać tytuł mistrza wagi ciężkiej. Reżyserią zajmuje się Diane Heery. Premiera jest zapowiadana na rok 9 lutego 2007. W najnowszej części Rocky ma około 50 lat i prowadzi małą restaurację w Filadelfii. Mistrzem świata w wadze ciężkiej zostaje Mason The Line Dixon. Ponieważ brakuje mu nowych, godnych przeciwników chce walczyć z Rocky’m. Rocky czuje, że ma ostatnią szansę aby powrócić do sportu który kocha.

Sylwester Stallone / onet.plSylwester Stallone / onet.pl

Przypomnijmy, że w filmie Rocky 5 – Rocky Balboa kończy kariere z powodów zdrowotnych i zaczyna trenować swojego następce. Kiedy uczeń nie może dorównać sławie mistrza postawnawia wyzwać go na pojedynek. Teraz okazuje się, że nie była to ostatnia walka Rocky’ego.

Ten film był jednym z najważniejszych w karierzę Sylvestra Stallone. Wydaje się, że w rankingu na filmowego boksera wszechczasów miałby duże szanse. Ostatnio mogliśmy oglądać go w amerykańskim reality show Za wszelką cenę. Bohaterami byli zawodowi bokserzy, którzy walczyli o milion dolarów. Program współprowadził Sylvester Stallone z Sugar Ray Leonardem – jednym z największych autorytetów w dziedzinie boksu i sześciokrotny mistrz świata.

Film Rocky VI zobaczymy już za rok i fani serii na pewno tego filmu nie mogą przegapić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

SHOX

Nie wiem co z tego będzie, ale mam nadzieje, że muzykę do filmu zrobi Survivor :D

Chuck_Norris

Witam… myślicie że mam szansę zagrać w tym filmie ?? Pozdrawiam.

nbf

Rambo 9 i Rocky 26 to juz przesada :)

Slyszalem plotke, ze podczas krecenia pojedynku z Tarver’em
Stallone zostal zknockout’owany, ekipa dopiero po pewnym czasie
sie zorientowala – mysleli ze tak dobrze gra :D

Kreoz

Heh Rambo 4 bedzie w 2007 roku :) http://www.filmweb.pl/Film?id=219806 <— tutaj macie dowod :D

CyberGH0ST

juz sie go nie moge doczekać, choćby stalone wyglądał jak flak, fabuła była denna i tak PÓJDĘ DO KINA :-) rocky rulezzz

Proszę czekać…