Duch znów będzie straszył 0

Scenarzyści Boogeyman – Juliet Snowden i Stiles White napiszą
scenariusz do remake’u horroru Duch

Reżyserem Ducha był Tobe Hooper a producentem oraz współscenarzystą był Steven Spielberg.

DuchDuch

Wydany przez MGM/UA film zarobił 122 miliony dolarów na całym świecie, dostał także nominacje do Oskarów za efekty specjalne, dźwięk oraz muzykę.

Film opowiadał o dziewczynce, najmłodszej córce rodziny Freelingów, porwanej przez duchy cmentarza, na którym został wybudowany dom, przez co duchy nie mogły zaznać spokoju. Film stał się kultowym po informacji o śmierci dwójki dzieci, aktorów grających w filmie, które zmarły zaraz po jego premierze. Powstały dwa sequele filmu.

Snowden oraz White maczali również palce w remake’u Ptaków oraz napisali wspólnie, mający ukazać się wkrótce, Knowing.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

marek22

Mi to ogólnie nie przeszkadza bo na horrory i tak nie patrzę :) Swoją drogą dobry remake jest i tak lepszy niż oryginalny, nowy ale słaby film.

Darth_Artur

To jest trochę co innego, sytuacja jak z ringiem czy coś w tym stylu. Ale generalnie nie podoba mi się to, w końcu w ogóle przestaną nowe filmy robić:-p

marek22

no co Ty? Przecież to obojętne, czy film ma pół roku czy 10 lat. Z wszystkiego da się zrobić remake made in USA. Przykład: [REC] http://fdb.pl/f94232,%5BRec%5D,(2007).html Premiera 2007-08-29 (Świat) / Quarantine http://fdb.pl/f118504,Quarantine,(2008).html Premiera 2008-10-17 (Świat).

Darth_Artur

Na cholerę robić remake tego filmu, on przecież nie jest jakiś stary. Wszystko tylko kasa kasa:-p Starego ducha oglądałem jak byłem młodszy z rodzicami, fajne czasy. Nie sądzę żeby remake odniósł sukces pierwowzoru.

Proszę czekać…