"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Głos Chucky'ego wciąż taki sam 0

Brad Dourif podłoży głos do postaci Chucky’ego w remaku horroru pt. Laleczka Chucky. Prócz niego ze starego składu będą pracowali producent i scenarzysta.

Brad Dourif, który podkładał głos do postaci Chucky’ego w serii horrorów Laleczka Chucky również w przygotowywanym remake’u będzie odgrywał tą rolę. Producenci filmu potwierdzili, że zaproponowali współpracę z Dourifem a ten wyraził zgodę.

Nowy film, który premierę ma mieć na przełomie 2009/2010 roku będzie miał wiele wspólnego z pierwowzorem. Wśród osób pracujących przy filmie producent David Kirschner i scenarzysta Don Mancini pracowali również nad poprzednimi filmami o przygodach morderczej laleczki. Przy okazji wszyscy pracujący nad nową wersją zapewniają, iż tym razem będą chcieli pokazać bardziej mroczniejszą i przerażającą historię. Chcą pokazać to, co kiedyś uznawano za nie do pokazania a dziś dzięki takim filmom jak Piła czy Sadysta jest akceptowane.

Laleczka Chucky to seria filmów opowiadających o mordercy Charlesie Lee Rayu, który w wyniku posiadania starodawnego zaklęcia voodoo zostaje uwięziony w ciele laleczki. Ta trafia do chłopca jako prezent gwiazdkowy. Uwięziony w ciele lalki morderca w przeróżny wyszukany sposób zabija wszelkie osoby, które teraz jak i kiedyś stanęły mu na drodze. Przy okazji planuje on przejąć duszę chłopca, aby móc uwolnić się z przebywania w laleczce.

Powrót laleczki Chucky 1992Powrót laleczki Chucky 1992

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Heh… Jak byłem mały to bardzo lubiłem ten film. Miałem psychiczny uraz do lalek :D
Lecz gdy ostatnio obejrzałem pierwszą część jeszcze raz, to zdziwiłem się, że to kiedyś mnie straszyło :D
Mam nadzieję, że ten remake będzie dobrym horrorem, bo na pewno go obejrzę :))

Proszę czekać…