Say hello to my little friend ;>

Nowe plakaty Max Payne 0

Agent Max Payne powraca z nowymi plakatami. Są lepsze, ciekawsze i co najważniejsze zachęcające!

Udostępniło nowe plakaty do thrilleru Max Payne będącego adaptacją hitowej gry komputerowej. Jak już wcześniej pisaliśmy, reżyserem jest John Moore, który zadebiutował świetnym filmem pt. Za linią wroga, a ostatnio oglądaliśmy remake filmu Omen, w jego wykonaniu.

W filme zagrają: Mark Wahlberg jako Max Payne, Beau Bridges, Mila Kunis, Ludacris, Donal Logue i Chris O'Donnell.

Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez maniakalnego mordercę. Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez Nowojorską Policję oraz tajemniczą korporacje. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Plakaty (przynajmniej moim zdaniem) są zdecydowanie lepsze od poprzednich. Pokazują tajemniczość i mroczność całej tej produkcji, której premiera ma odbyć się 17 października za oceanem i 24 października w Polsce.

Max Payne 2008Max Payne 2008

Max Payne 2008Max Payne 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Plakaty bardzo mroczne i klimatyczne. Mark pasuje idealnie do tej roli. John Moore to reżyser interesujący, jego "Za linią wroga" bardzo mnie poruszyło, a "Max Payne" zapowiada się bardzo dobrze, oby reklama nie kłamała :)

Proszę czekać…