Kick-Ass - wkrótce start 0

AKTUALIZACJA – Wiadomo, kto zagra główne role w ekranizacji komiksu autorstwa Marka Millara (Wanted)

Nowe informacje pojawiły się podczas wywiadu udzielonego przez Marka Millara dla portalu www.breakthefourthwall.com (całość można odsłuchać tu).

Kick-AssKick-Ass

W skrócie, najbardziej istotną informacją okazała się ta, że główna rola Dave`a Lizewskigo została już obsadzona. Stało się to w zeszłym tygodniu. Niestety, nie wiemy jeszcze konkretnie kto to będzie, wiadomo, że aktor nie jest znany w Ameryce. Z kolei Christopher Mintz-Plasse potwierdził swój udział w tej produkcji.

Zdjęcia zaczną się za trzy tygodnie w Londynie, później przeniosą się do Kanady (udającej Nowy Jork)) i na końcu ponownie powrót do Anglii.

AKTUALIZACJA:

Wiadomo, kto zagra w filmie. Nicolas Cage wcieli się w rolę byłego gliniarza, a zarazem ojca dziewczyny walczącej mieczem. Tytułową rolę zagra Aaron Johnson, którego mogliśmy widzieć chociażby w Rycerzach z Szanghaju w roli młodego Charliego Chaplina. 21 letnia Lyndsy Fonseca, znan z serialu Big Love wcieli się w rolę w obiekt uczuć bohatera. Trzyma się z jego prywatnym alter-ego, ponieważ myśli, że jest homoseksualistą. Chloe Moretz ma zagrać córkę postaci Cage’a.

Natomiast Christopher Mintz-Plasse wcieli się w czarny charakter zwany The Red Mist.

Reżserem jest Matthew Vaught (Gwiezdny Pył). Film opowiada o kujonie z liceum, który nakłada kostium superbohatera i idzie w ciemne zakamarki miasta, wymierzając sprawiedliwość.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…