Fox kocha Dragonballa 0

Po sprzecznych doniesieniach wychodzi na to, że po seansie studio jest zachwycone prawie ukończoną wersją filmu

Jakiś czas temu było wiele plotek, jakoby 'Dragonball' był tak strasznie kiepski, że najpierw kazano reżyserowi przemontować cały film i że niby to też nie pomogło. Studio załamane chciało, albo wypuścić film na DVD, albo zakopać go głęboko pod ziemię i zapomnieć.

DragonballDragonball

To wszystko okazało się nieprawdą i po oficjalnych doniesieniach wiemy jedno – Studio Fox pokochało ten film. Bardzo im się spodobał i z niecierpliwością czekają na premierę w kinie. Mówi się, że może będzie z tego trylogia.

Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, a ile autoreklamy. Dla nas, fanów, na razie wszystko wskazuje na to, że będzie to kompletna pomyłka. Miejmy nadzieję, że pierwszy zwiastun rozwieje te ciemne myśli.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Premiera 3 kwietnia 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trikster

tak czy siak obejrzę :) Beznickowy – to prawda, Szatan Serduszko i Songo :)

Ronaldinho

Jakie to śmieszne. Mianowicie (przypuszczam jak to się stało): jakiś serwis powołując się na anonimowego informatora (a tak naprawdę to wymyślili) z Foxa, puszcza w internet newsa (takiego jak ten, że "Dragonball" to gniot), kopiują go inne serwisy i tak rodzi się plotka opierająca się na marketingu wirusowym działająca na szkodę wytwórni lub tytułu danego dzieła.. Duże prawdopodobieństwo, że stoi być może za tym newsem konkurencja, która zrobiła prowokację anonimowym informatorem lub co trochę absurdalne, a też prawdopodobne, że za tymi plotkami stoi źródło, a prawdziwy anonimowy informator puszcza w obieg news, że jednak "Dragnoball" jest dobry :)

Darth_Artur

A wiadomo kiedy wyjdzie trailer? Bo może faktycznie tylko zdjęcia są takie wioskowe, a film nie będzie zły.
I zgadzam się z przedmówcą.

Beznickowy

Mam nadzieję, że w Polsce NIE ZROBIĄ dubbingu. Bo pamiętam, że na RTL7 Son Goku był Songiem, a Piccolo Szatanem Serduszko :D

Proszę czekać…