Tonight is the night.

Będzie kontynuacja Flashpointa 0

Kanadyjska telewizja CTV, producent serialu Flashpoint, zdecydowała o kontynuuacji pierwszego sezonu.

Zwykle w przypadku pierwszych sezonów seriali produkowanych jest kilka odcinków, a reszte się dokręca, bądź cały serial się kasuje. Wszystko to zależy od oglądalności.

FlashpointFlashpoint

Widocznie niedawno opisywany przez nas serial Flashpoint, mimo iż jest pozasezonową, letnią produkcją, spodobał się widzom i zobaczymy kolejne 13 odcinków.

Średnia oglądalność odcinków do 7 milionów w Stanach i 1,7 miliona w Kanadzie. Serial radził sobie więc dobrze, mimo poważnej konkurencji (Olimpiada w Pekinie).

Serial przedstawia historię członków Stretegic Response Unit (SRU) – elitarnej jednostki kanadyjskiej policji miejskiej. SRU wkracza do akcji w najbardziej ekstremalnych sytuacjach – odbijają zakładników, reagują na zagrożenia bombowe i aresztują ciężko uzbrojonych kryminalistów. W pracy – poza najnowocześniejszym uzbrojeniem – wykorzystują także swoją intuicję i doświadczenie.

Pilotowy odcinek pt. Scorpio wyemitowano 11 lipca 2008 roku. Oparto go na prawdziwych wydarzeniach, do których doszło w 2004 roku w Toronto.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Piotr Biernacki 2008-08-26

To dobra wiadomość :)

Filip Borkowski Beznickowy 2008-08-26

nie zawsze najlepsza wiadomość, to ta zła :)

Proszę czekać…