Muppety: Nowe i Stare

Muppety wracają
do kin i na małe ekrany, ale czy nie jesteśmy na nie już za starzy i co na
to dzieci?

Syn Jim’a Hensona – Brian Henson, przekonuje publikę, że jego najnowszy projekt – serial telewizyjny Sid the Science Kid, przemówi do dzieci.
45 letni Brian powiedział ostatnio w wywiadzie, że twórcy serialu użyli swoich osobistych doświadczeń z dziećmi, podczas produkcji.
Trudno jest czasami przetestować jakiś pomysł, więc wymieniliśmy doświadczenia i spostrzeżenia, jako że prawie wszyscy mamy własne pociechy, każdy wyłożył na stół to co miał i poszliśmy za instynktem.
Serial będzie odpowiadał na różne trudne pytania jakie zadają dzieci, np. dlaczego ptaki latają.
W produkcji użyto dużo grafiki komputerowej, oraz technologii motion-capture, ale wszystko w ramach oryginalnych pomysłów studia, które zasłynęło z produkcji Muppetów i Ulicy Sezamkowej.

A co do samych Muppetów, jest spora szansa, że powrócą po 27 latach na małe ekrany w nowym The Muppet Show. Wszystko oczywiście zależy od tego czy najnowszy film z Muppetami będzie miał dużą widownię i czy zrobi kasę. Jeśli film będzie sukcesem, producenci nie wykluczają powrotu Kermita, Piggy i reszty ferajny. Pozostaje więc pytanie, czy zakurzone pacynki potrafią jeszcze rozbawić widzów?

Sid The Science KidSid The Science Kid