Brodka przerabia kolejny hit promując serial "Rojst Millenium" 0

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utworu List, który wykonuje Monika Brodka, jest to cover piosenki wykonanej przez zespół Hey. Piosenka promuje nową odsłonę kultowego serialu Netflix – Rojst Millenium w reżyserii Jana Holoubka pojawią się nowi istotni bohaterowie, a do obsady dołączą gwiazdy i ulubieńcy polskiej publiczności.

kadr z serialu "Rojst Millenium"

W ostatniej części trylogii Rojst, fani serialu poznają odpowiedzi na wiele pytań oraz doczekają się rozwiązań dotychczasowych tajemnic.

Nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu "Centrum" dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

W Rojst Millenium nie zabraknie odkrywania dalszych losów postaci, z którymi widzowie zżyli się w poprzednich sezonach: Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) oraz kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska), czy Dzidzi (Michał Pawlik).

W sześcioodcinkowym Rojst Millenium pojawia się wiele nowych postaci i związanych z nimi kryminalnych tajemnic. Odkryjemy losy Jassijeja, w którego wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Równie istotna w tym sezonie jest postać młodego kierownika hotelu u początków jego przebojowej kariery, zagrana przez Filipa Pławiaka. W pozostałych, znaczących rolach drugoplanowych pojawią się Konrad Eleryk, Marianna Gierszewska i Michalina Łabacz.

Najwierniejsi fani serii oraz widzowie, którzy rozpoczną swoją podróż do mrocznego i dusznego świata dramatu kryminalnego autorstwa Jana Holoubka i Kaspra Bajona, dostaną kolejną ucztę w postaci intrygującej historii z elementami czarnego i absurdalnego humoru.

Premiera serialu już 28 lutego 2024 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…