Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Nowy spot promujący horror ''Gniazdo pająka'' 0

Kino Świat prezentuje nowy spot promujący nadchodzący horror Gniazdo pająka w reżyserii Kiah Roache-Turner. Produkcja z pewnością przypadnie do gustu fanom opowieści o gigantycznych, morderczych stworzeniach.

Pewnej zimnej, burzliwej nocy w Nowym Jorku tajemniczy obiekt spada z nieba i rozbija okno zniszczonego apartamentowca. To jest jajko, z którego wyłania się dziwny mały pająk. Stworzenie zostaje odkryte przez Charlotte, zbuntowaną 12-latkę mającą obsesję na punkcie komiksów. Pomimo najlepszych starań ojczyma Ethana, aby nawiązać z nią kontakt poprzez współtworzenie komiksu Fang Girl, Charlotte czuje się odizolowana. Jej matka i Ethan nie mają dla dziewczynki zbyt wiele czasu, bowiem ten zabiera im ich nowonarodzone dziecko. Charlotte nawiązuje więc nić porozumienia z pająkiem, którego trzyma w tajemnicy i nadaje mu imię Sting. W miarę jak wzrasta fascynacja Charlotte pająkiem rosną także jego rozmiary. Rosnący w potwornym tempie apetyt Stinga na krew staje się nienasycony. Zaczynają ginąć zwierzęta sąsiadów, a potem sami sąsiedzi. Charlotte jako jedyna wie, jak to powstrzymać. Jej dom zmienia się w tytułowe Gniazdo pająka. Kto przeżyje, a kto wpadnie w lepkie sieci?

Kiah Roache-Turner jest także scenarzystą filmu. W jego obsadzie znajdują się Ryan CorrAlyla BrownePenelope MitchellRobyn NevinNoni HazlehurstSilvia Colloca, Danny Kim i Jermaine Fowler.

Premiera horroru w Polsce już 3 maja.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…