"Deadpool & Wolverine" już pobił pierwszy rekord 1

Przedsprzedaż biletów na film Deadpool & Wolverine, pierwszego dnia sięgnęła pułap ponad 8 milionów dolarów, co jest najlepszym osiągnięciu dla produkcji z kategorią R, wyprzedając takie pozycje jak Batman i Strażnicy Galaktyki Vol. 3.

Deadpool & Wolverine

Pierwsza produkcja Disney Marvel Studios z oceną R, Deadpool & Wolverine, nabiera tempa już osiem tygodni przed premierą, po tym jak zebrała już około 8 milionów dolarów ze sprzedaży biletów pierwszego dnia. Premiera filmu Shawna Levy’ego z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem w rolach głównych odbędzie się 26 lipca. To dość niezwykłe jak na film z kategorią R, tym bardziej dwa miesiące przed premierą.

Chociaż w historii po Covid-19 nie było bezpośredniego porównania sprzedaży biletów na Deadpool & Wolverine, obecna sprzedaż przewyższa takie produkcje jak Batman wytwórni Warner Bros/DC (6,5 mln dolarów), Strażnicy Galaktyki vol.3 Disney Marvel Studio. 3 (6 mln dolarów) i John Wick 4 Lionsgate z oceną R (1,4 mln dolarów).

Łącznie dwa poprzednie filmy o Deadpoolu zarobiły na całym świecie 1,56 miliarda dolarów. Ta część serii Marvela była wcześniej obsługiwana przez 20th Century Fox przed fuzją z Disneyem.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…