Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tom Savini w obsadzie horroru ''Terrifier 3'' 0

Ikona horroru Tom Savini występujący w produkcjach typu Od zmierzchu do świtu czy Ziemia żywych trupów otrzymał angaż w trzecim, ultra brutalnym filmie Damiena Leone Terrifier 3.

Tom Savini, ''Ziemia żywych trupów''

Rola Saviniego w filmie Leone jest obecnie nieznana. Idealnie pasuje on jednak do tej produkcji. Już dawno ochrzczony został przydomkiem '’ojca chrzestnego filmów gore'’. Oprócz pojawiania się w nich na ekranie często pracował także przy realizacji praktycznych efektów specjalnych.

W Terrifier 3 Klaun Art ma zamiar rozpętać chaos wśród niczego niepodejrzewających mieszkańców hrabstwa Miles, gdy Ci spokojnie zasypiają w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia. Będzie on zabójczym Mikołajem. Do roli klauna powraca David Howard Thornton, a w Siennę ponownie wciela się Lauren LaVera. W obsadzie są także Samantha Scaffidi jako Victoria Heyes, Elliot Fullam jako Jonathan Shaw i Chris Jericho jako Burke. Daniel Roebuck wcieli się w Świętego Mikołaja.

Trzeci Terrifier ma być zwieńczeniem tej krwawej serii. Jak zapowiada Leone będzie to najbrutalniejsza część, a sama scena otwierająca już ma być na tyle kontrowersyjną, że reżyser nawet nie próbował szukać sponsorów, tylko sam niezależnie zrealizował film, bowiem uznał, iż żadne studio nie pozwoliłoby jej umieścić w ostatecznej wersji.

Premiera Terrifier 3 odbędzie się 11 października 2024 roku. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…