Tim Meadows w obsadzie 2. sezonu serialu "Peacemaker" 0

Tim Meadows dołączył do obsady drugiego sezonu serialu Peacemaker.

kadr z filmu "Mean Girls"

Na Instagramie James Gunn ogłosił, że Meadows zagra agenta ARGUS o imieniu Langston Fleury w drugim sezonie Peacemaker.

Ogłoszono również, że Greg Mottola wyreżyseruje kilka odcinków. Twórca znany jest z reżyserowania filmu Supersamiec z 2007 roku z Jonahem Hillem, Michaelem Cerą i Sethem Rogenem. Wcześniej informowaliśmy także, że w obsadzie pojawi się Frank Grillo.

W pierwszym sezonie Peacemaker wystąpili: John Cena jako Peacemaker, Danielle Brooks jako Leota Adebayo, Jennifer Holland jako Emilia Harcourt, Freddie Stroma jako Adrian Chase/Vigilante, Steve Agee jako John Economos, Chukwudi Iwuji jako Murn oraz Robert Patrick jako Auggie Smith/White Dragon.

Nie jest jasne, które postacie powrócą w następnej części, ale Gunn wcześniej drażnił się, że planuje nawiązać więcej połączeń z DC w następnym rozdziale po niespodziewanym pojawieniu się Ezry Millera i Jasona Momoa w finale pierwszego sezonu.

W oparciu o postacie z DC, Peacemaker został napisany, wyreżyserowany i stworzony przez Gunna. Producentami wykonawczymi są Gunn, Cena, Peter Safran i Matt Miller. Został wyprodukowany przez Troll Court Entertainment i The Safran Company we współpracy z Warner Bros. Television.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…