Znamy datę premiery 2. sezonu serialu "Hit-Monkey" 0

Hulu ujawniło datę premiery drugiego sezonu Hit-Monkey animowanej serii dla dorosłych od Marvel Entertainment. Oczekuje się, że następna część rozpocznie się w poniedziałek, 15 lipca na Hulu.

Hit-Monkey

Animacja opowiada o losach pewnej japońskiej małpy śnieżnej, która wspomagana przez ducha amerykańskiego zabójcy Bryce’a, wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Staje się słynnym zabójcą zabójców mającym lekki problem z panowaniem nad wściekłością. Przez całą serię będziemy świadkami jak z pozoru słodka małpka uczy się poruszać pomiędzy swoją dobrą naturą, a złymi czynami jakie musi popełniać.

W drugim sezonie lądujemy w Nowym Jorku, gdzie Monkey znajduje sposób na ucieczkę od zabijania, podczas gdy Bryce próbuje naprawić szkody wyrządzone tym, których skrzywdził w życiu. Ale ile będzie ich kosztować cofnięcie przeszłości?.

Hit-Monkey

W opartym na postaciach stworzonych przez Daniela Way’a i Dalibora Talajića, serialu animowanym dla dorosłych głosy podkładają Fred Tatasciore jako Monkey, Ally Maki jako Haruka, Cristin Milioti jako Iris i Olivia Munn jako Akiko.

Twórcami i producentami wykonawczymi Hit-MonkeyJosh Gordon i Will Speck, którzy są także showrunnerami. Producentami wykonawczymi są Keith Foglesong, Matt Thompson i Neal Holman, a producentami są Duffy Boudreau, Mollie Brock i Marcus Rosentrater.

Serial można oglądać w naszym kraju na łamach Disney+.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…