Benedict Cumberbatch potwierdza udział w "Avengers 5" 0

Benedict Cumberbatch niedawno ujawnił, że będzie zaangażowany w nadchodzący film Marvel Studios Avengers 5, a także zasugerował, kiedy rozpoczną się prace nad filmem.

Benedict Cumberbatch

W niedawnym wywiadzie dla serwisu Netflix, w którym wspominał niektóre ze swoich najbardziej kultowych ról, Cumberbatch nawiązał do postaci Doktora Strange i pochwalił ją. Jednak jeśli chodzi o Avengers 5, Cumberbatch również pochwalił swoją współpracę z Marvel Studios i powiedział, że nie może się doczekać piątego filmu, do którego, jak zasugerował, zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku.

To były naprawdę miłe relacje z tą firmą… Nie mogę się doczekać Avengersów w przyszłym roku, robi się burza.

wyjawił Benedict Cumberbatch

Film nosił wcześniej nazwę Avengers: The Kang Dynasty, ale po zwolnieniu Jonathana Majorsa w zeszłym roku zmieniono go na ten moment na Avengers 5. Produkcja według projektu miała rozpocząć się jeszcze w tym roku, przed zdjęciami, ale obecnie status filmu stoi pod znakiem zapytania.

Data premiery Avengers 5 jest obecnie ustalona na 1 maja 2026 roku. Wcześniej była to data 2 maja 2025 r., ale dołączyła do długiej listy opóźnień Marvela, ponieważ wiele filmów zostało napisanych na nowo i miały na nie wpływ strajki branży rozrywkowej, mające miejsce przez cały 2023 rok.

Według niedawnego raportu na temat możliwego zaangażowania Shawna Levy'ego w film, zauważono, że źródła zbliżone do projektu ujawniły, że ponad 60 postaci z MCU może powtórzyć swoje role w filmie.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…