Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Peacock ustala datę premiery remake'u ''Płatnego mordercy'' 0

Ponad rok po pierwszej informacji dotyczącej powstania remake’u klasycznego filmu akcji chińskiego filmowca Johna Woo Płatny morderca, doczekaliśmy się wieści na temat jego premiery. Projekt trafi do streamingu w sierpniu.

''The Killer''

Film o międzynarodowym tytule The Killer wyprodukowany został przez Universal Pictures dla platformy Peacock. I to właśnie wyłącznie na niej zadebiutuje remake. Jego premiera wyznaczona jest na 23 sierpnia.

W filmie z 1989 roku zabójca podejmuje się ostatniej misji, aby zdobyć pieniądze potrzebne na operację oka piosenkarki, którą przypadkowo oślepił. Tam w głównego bohatera wcielił się Chow Yun-fat.

Fabuła remake’u będzie znacznie różnić się od oryginału. Tytułowym zabójcą jest kobieta. Zee to budząca postrach zabójczyni znana w stolicy Francji jako Królowa Umarłych. Kiedy otrzymując kolejne zadanie od swojego zleceniodawcy Finna, Zee odmawia zabójstwa młodej niewidomej kobiety, świat w którym żyła odwraca się od niej. Kobieta jest teraz ściagana przez swoich starych kolegów i zdeterminowanego detektywa.

Za kamerą The Killer stanął ponownie John Woo. Pracował on na scenariuszu autorstwa Briana Helgelanda. W obsadzie remake’a znaleźli się Omar Sy, Nathalie Emmanuel, Sam Worthington, Diana Silvers, Eric Cantona, Tcheky Karyo i Gregory Montel.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…