Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Shrek 5'' ma datę premiery! 1

Wytwórnia DreamWorks Animation w serwisie X opublikowała wpis informujący o ustaleniu daty premiery animacji Shrek 5. Mamy też pogląd na logo filmu wpasowujące się w coś na kształt plakatu.

kadr z animacji ''Shrek Forever''

W tle słychać piosenkę All Star wykonywaną przez Smash Mouth, która to wykorzystana została na początku pierwszego filmu o Shreku. Zapewne słysząc ją większość z nas od razu z nostalgią patrzy w przeszłość i widzi zielonego Ogra, który rozkochał w sobie widzów na całym świecie.

Shrek 5 wejdzie do kin 1 lipca 2026 roku. Głosu głównym bohaterom ponownie udzielą Mike Myers, Eddie Murphy i Cameron Diaz. Ich głosami w oryginalne przemówią odpowiednio: Shrek, Osioł i Fiona.

Shrek 5 nie jest jedynym projektem jaki z tej serii w swoich planach ma DreamWorks. Za jakiś czas otrzymamy także spin-off Donkey, który skupi się na postaci przezabawnego i trochę upierdliwego Osła.

Pierwszy Shrek wydany został w 2001 roku stając się megahitem, inkasując ponad 480 milionów dolarów przy budżecie 60 milionów. Szybko doczekał się kontynuacji. Dotychczasowa ostatnia czwarta część zatytułowana Shrek Forever wyszła w 2010 roku.

Źrodło: DreamWorks Animation

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sweet_Foxy

Ciekawe, kto teraz będzie Osła dubbingował.

Proszę czekać…