Stargate: Universe w lutym 0

Zdjęcia do trzecigo aktorskiego serialu ze świata Gwiezdnych Wrót rozpoczną się na początku roku

Nowy, trzeci aktorski serial ze świata Gwiezdnych Wrót rozpoczyna swoją produkcję.

Stargate: UniverseStargate: Universe

Zdjęcia do Stargate Universe rozpoczną się 4 lutego 2009 roku. Będą kręcić w studiach The Bridge oraz w Vancouver i wokół miasta w Kolumbii Brytyjskiej.

Póki co nie ma szczegółów poza datą rozpoczęcia zdjęć. MGM i SCI FI Channel nie ogłosiły nazwiska reżysera oraz, oczywiście, obsady. Obecnie współtwórcy serialu, Brad Wright i Robert C. Cooper piszą scenariusz dwugodzinnego premierowego odcinka.

Tej jesieni rozpocznie się casting do ról w serialu i pilocie. Olbrzymi plan zdjęciowy, będący pokładem okrętu Pradawnych Przeznaczenie, będzie zbudowany w studiach Bridge. Póki co, Stargate: Universe jest o wiele dalej w fazie preprodukcji niż w swoim czasie było Stargate: Atlantis. Wówczas na zimę budowano plan zdjęciowy a scenariusz pilota wciąż był w fazie pisania.

Szczegóły wyglądu Gwiezdnych Wrót na pokładzie statku oraz galaktyk, do których się udadzą, są nieznane.

Po odblokowaniu dziewiątego szewronu, ekipa badaczy udaje się dopustego statku zwanego Przeznaczenie, wypuszczonego przez Pradawnych u szczytu ich cywilizacji, jako część ich eksperymentu, który nigdy nie został ukończony. To, co zaczyna się jako prosty rekonesans, zmienia się w niekończącą się misję, gdy ekipa odkrywa, że statek nie może wrócić na Ziemię. Muszą teraz zostać na pokładzie Przeznaczenia.

Polecą w najdalsze zakątki Wszechświata, wypełniając oryginalną misję Przeznaczenia. Oczywiście tytułowe Gwiezdne Wrota także będą miały swoje miejsce.

Premiera w nadchodzące lato.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Zobaczymy czy można jeszcze coś wycisnąć ze świata Stargate

Marcin_Moszyk

"Premiera w nadchodzące lato."

Nie psuj humoru :<

Proszę czekać…